ניצן - אגודה לקידום ילדים ובוגרים עם ליקויי למידה הפרעת קשב וקשיי הסתגלות ותפקוד
ניצן - אגודה לקידום ילדים ובוגרים עם ליקויי למידה הפרעת קשב וקשיי הסתגלות ותפקוד
חסר רכיב

הוראה מתקנת ואסטרטגיות למידה


הוראה מתקנת
שיעורים פרטניים או בקבוצות קטנות מאוד (2-3 ילדים), הניתנים ע"י מורים המוסמכים לכך. השיעורים מכוונים לטפל באופן ממוקד בקשיים בהם נתקלים הילדים בקריאה, בכתיבה ו/או בחשבון. הטיפול מתקדם בקצב של הילד, מבוצע בעזרת בשיטות לימוד ייחודיות ומאפשר לילד לרכוש מיומנויות בסיסיות אותן התקשה לרכוש בביה"ס. הוראה מתקנת אינה מתקנת את ליקוי הלמידה, אלא מסייעת לילד להתקדם ולצמצם פערים, במטרה לסייע לו להצטרף לקצב הלימוד בכתה.
 
לפרטים ולתיאום מועד - לחץ על הסניף הרצוי:-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

אסטרטגיות למידה
קורס או שיעורים פרטיים המומלצים לעתים קרובות לילדים עם ליקויי למידה, בדרך כלל בגיל חטה"ב והתיכון. הקורס מקנה שיטות למידה המסייעות לילד עם ליקוי הלמידה להתמודד עם החומר בביה"ס, ללמוד ביתר יעילות לבחינות, לארגן את החומר באופן המתאים עבורו וכד'. בקורס נלמדות שיטות למידה שונות. מתוך התנסות, יכול כל ילד לבחור את השיטות המתאימות לו ביותר לכל מטרה. ילדים רבים רוכשים את אסטרטגיות הלמידה באופן ספונטני מתוך התנסות בלמידה בביה"ס, לילדים עם ליקויי-למידה קשה יותר לרכשן באופן זה.     

לפרטים ולתיאום מועד - לחץ על הסניף הרצוי:

חסר רכיב